Whatsapp

Boyacı Halil

Mevcut teknikle kullanılan ürünlerden farklı olarak alanda yeni bir açılım getiren farklı bir ürünün ortaya konulmasıdır. Saf Çelikten üretilen rötuş çeliği malzemesi ile zeminin daha pürüzsüz rijit bir görüntü elde etmesini sağlamaktadır. Diğer bir amacıda pratik kullanımı sayesinde çiziklerin zahmetsizce kapatılmasını sağlamaktadır. Araç sahiplerinin çizikler ile mücadelesinde zahmetsiz ve pratik kullanımı ile psikolojisini olumlu yönde etkilemektedir.

Araçlarda çizikler farklı sebeplerden ötürü meydana gelmektedir. Bunlar anahtar çiziği, tırnak, taş atığı vb. olayların yanı sıra bu çizikler en çok aracın park edilmesi sırasında oluşan çiziklerdir. Araçlar üzerindeki çizik, pürüzlü noktacıkların kapatılmasında kullanılan, kapatılan yüzeyi pürüzlerden arındırıp, düzleştiren spatuladır.

Otomobiller günlük hayatımızda kullandığımız en elzem vasıtalardır.Günümüzde araçlar, bir ailenin en zaruri ve en temel ihtiyaçları arasında yer almaktadır. Otomobillerin özellikle dış kasa kısmı dış etkenlere en fazla maruz kalan kısımlarıdır. Bu sebeple meydana gelen çiziklerin de kısa süre içerisinde kapatılması gerekmektedir. Boyacı Halil size pratik, uygulaması kolay, çizikleri zahmetsizce kapatabilmenizi sağlar.